• Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Svadba
  Najkrajší deň v živote zamilovaných
 • Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Svadba
  Niektoré udalosti sa odohrajú, len raz za život.
 • Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Svadba
  Ste výnimoční, rovnako ak váš veľký deň a my to vieme.

Svadba

Ideálna svadba je presne taká, ako ste vy. Pre konzervatívne dvojice tradičná, pre bláznivé netradičná, pre introvertov decentná, pre bohémov pompézna, pre romantikov plná sviečok a lupeňov.

Termíny

Pokiaľ máte vybratý svadobný termín, overte si u nás jeho dostupnosť telefonicky, alebo emailom. Pokiaľ je voľný je potrebné podpísť zmluvu a zložiť zálohu.

Kapacita

Pri svadbách máme minimálne obsadenie sály 80 osôb, na menšie svadby je žiaľ sála príliš veľká. Maximálna kapacita pre akcia s otvoreným parketom, teda aj svadby je 185 osôb.

Svadobná výzdoba

Výzdoba sály nie je zahrnutá v svadobných balíčkoch. Sála je na svadbu pripravená aj bez výzdoby, teda máte prestreté a pripravené stoly s obrusmi a všetkým príborom a pohármi, ktoré na svadbu potrebujete.

Sedenie

Pri svadbách sú hostia usádzaný ku okrúhylm stolom s kapacitou 8 až 12 osôb, môžete ich usadiť aj menej, ale stôl bude prázdny a hostia sa tak dobre nezabavia ako vo väčšej skupine.

Svadobné koláče a nápoje

Na svadobnú hostinu si môžete priniesť vlastné alkoholické, nealkoholické nápoje a koláče. Nevyberáme korkovné, všetko je zahrnuté v cene balíčka. Vlastné nápoje a koláče budete mať v oddelenom sklade.

Barová časť

Barová časť je k dispozícii počas celého konania svadby, pokiaľ máte vlastné nápoje nič sa tu nepredáva.

Tanečný Parket

Odpručený tanečný parket je v centre vašej svadby, je osvetlený statickými farebými svetlami. Je dostatočné veľký na to aby sta mohli naraz tancovať všetci.

Sklad a šatňa

Počas konania akcie máte k dispozíci okrem skladu na nápoje a koláče oddelenú šatňu pre nevestu a rodinu a oddelenú šatňu pre hostí.

Kvety a vázy

Pred príchodm do sály vám pripravíme veľké vázy na vaše svadbné kytice, ktoré budú počas svadby vystavené na pódiu vedľa svadobného stola.