• Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Svadba
  Najkrajší deň v živote zamilovaných
 • Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Svadba
  Niektoré udalosti sa odohrajú, len raz za život.
 • Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Svadba
  Ste výnimoční, rovnako ak váš veľký deň a my to vieme.

Nevieme ako má vyzerať ideálna svadba, pretože ideálna svadba je taká ako ste vy. Pre konzervatívne dvojice tradičná, pre bláznivé netradičná, pre introvertov decentná, pre bohémov pompézna, pre romantikov plná sviečok a lupeňov.

Termíny

Pokiaľ máte vybratý konkrétny termín, overte si u nás jeho dostupnosť telefonicky, alebo emailom. Pokiaľ je voľný je potrebné podpísť zmluvu a zložiť zálohu.

Kapacita

Pri svadbách máme minimálne obsadenie sály 80 osôb, na menšie svadby je žiaľ sála príliš veľká. Maximálna kapacita pre akcia s otvoreným parketom, teda aj svadby je 185 osôb.

Svadobná výzdoba

Výdoba sály nie je zahrnutá v svadobných balíčkoch. Sála je na svadbu pripravená aj bez výzdoby, teda máte prestreté a pripravené stoly s obrusmi a všetkým príborom a pohármi, ktoré na svadbu potrebujete.

Sedenie

Pri svadbách sú hostia usádzaný ku okrúhylm stolom s kapacitou 8 až 12 osôb, môžete ich usadiť aj menej, ale stôl bude prázdny a hostia sa tak dobre nezabavia ako vo väčšej skupine.

Svadobné koláče a nápoje

Na svadobnú hostinu si môžete priniesť vlastné alkoholické, nealkoholické nápoje a koláče. Nevyberáme korkovné, všetko je zahrnuté v cene balíčka. Vlastné nápoje a koláče budete mať v oddelenom sklade.

Barová časť

Barová časť je k dispozícii počas celého konania svadby, pokiaľ máte vlastné nápoje nič sa tu nepredáva.

Tanečný Parket

Odpručený tanečný parket je v centre vašej svadby, je osvetlený statickými farebými svetlami. Je dostatočné veľký na to aby sta mohli naraz tancovať všetci.

Sklad a šatňa

Počas konania akcie máte k dispozíci okrem skladu na nápoje a koláče oddelenú šatňu pre nevestu a rodinu a oddelenú šatňu pre hostí.

Kvety a vázy

Pred príchodm do sály vám pripravíme veľké vázy na vaše svadbné kytice, ktoré budú počas svadby vystavené na pódiu vedľa hlavného stola.