• Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Stužková
  Stužková, ktorú si užijete.
 • Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Stužková
  Stužková, na ktorej sa zabavíte.
 • Slide Background Image
  Tanečná Sála Tabačka
  Stužková
  Stužková, na ktorú budete sponínať celý život!

Stužková

Stužková je slávnosť, ktorú zažije asi každý študent pred maturitnou skúškou. Hlavným cieľom je získať zelenú stužku. Zelená stužka má predstavovať nádej, ktorá má pomôcť prejsť "skúškou dospelosti", maturitnou skúškou.

Termíny

Pokiaľ máte vybraný konkrétny termín na stužkovú, overte si u nás jeho dostupnosť telefonicky, alebo emailom. Pokiaľ je voľný je potrebné podpísť zmluvu a zložiť zálohu.

Kapacita

Pri stužkových máme minimálne obsadenie sály 80 osôb, na menšie stužkové je žiaľ sála príliš veľká. Maximálna kapacita pre akcia s otvoreným parketom, teda aj stužkovej je 185 osôb.

Výzdoba

Výzdoba sály na stužkovú, nie je zahrnutá v balíčkoch. Sála je na stužkovú pripravená aj bez výzdoby, teda máte prestreté a pripravené stoly s obrusmi, príborom a pohármi, ktoré na stužkovú potrebujete.

Sedenie

Pri stužkovách sú hostia usádzaný ku okrúhylm stolom s kapacitou 8 až 12 osôb, môžete ich usadiť aj menej, ale stôl bude prázdny a hostia sa tak dobre nezabavia ako vo väčšej skupine.

Koláče a Nápoje

Na stužkovú slávnosť si môžete priniesť vlastné alkoholické, nealkoholické nápoje a koláče. Nevyberáme korkovné, všetko je zahrnuté v cene balíčka. Vlastné nápoje a koláče budete mať v oddelenom sklade.

Barová časť

Barová časť je k dispozícii počas celého konania stužkovej, pokiaľ máte vlastné nápoje nič sa tu nepredáva.

Tanečný Parket

Odpružený tanečný parket je v centre vašej stužkovej, je osvetlený statickými farebými svetlami. Je dostatočné veľký na to aby sta mohli naraz tancovať všetci.

Sklad a šatňa

Počas konania akcie máte k dispozíci okrem skladu na nápoje a koláče, oddelenú šatňu pre študentov a oddelenú šatňu pre hostí.

Kvety a vázy

Pred príchodm do sály vám pripravíme veľké vázy na vaše kytice, ktoré budú počas stužkovej vystavené na pódiu.